Strona główna Praca Inne Inżynier Jakości
Inżynier Jakości

Firma Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o. została założona w 2018 roku. Firma ta jest polskim oddziałem amerykańskiej firmy Roeslein & Associates INC, z siedzibą w Saint Louis, w stanie Missouri

Roeslein & Associates jest obecnie światowym liderem w świadczeniu kompleksowych usług inżynieryjnych, zaopatrzenia, produkcji i montażu konstrukcji.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nie spełniasz któregoś z poniższych punktów?

Pomimo tego nie wahaj się przesłać nam swojego CV!

Zakres obowiązków
• Prowadzenie kontroli jakości zakupionych materiałów i usług na podstawie dokumentacji technicznej,
• Dokumentowanie przeprowadzonych kontroli i badań,
• Nadzorowanie i archiwizacja dokumentacji jakościowej,
• Wspieranie Działu Produkcji w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
• Raportowanie i nadzór nad niezgodnościami,
• Aktywny udział w podejmowaniu działań korekcyjnych i korygujących na wskutek wykrycia niezgodności.

Wymagania
• Wykształcenie min. średnie techniczne,
• Min. Dwuletnie doświadczenie na stanowisku Inspektora/Kontrolera Jakości w branży produkcyjnej,
• Posiadanie uprawnień VT,
• Posiadanie uprawnień PT, UT (mile widziane),
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się produkcją konstrukcji spawanych,
• Wiedza nt. standardów jakościowych wg norm EU,ISO,ASME (mile widziane),
• Znajomość norm i standardów jakości w procesach produkcyjnych,
• Znajomość czytania rysunku technicznego,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Umiejętność dokumentowania danych i ich analizy,
• Dokładność i precyzja w wykonywanych zadaniach,
• Dobra znajomości pakietu MS Office,
• Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy
• Umowę o pracę, pełny etat,
• Adekwatne do wiedzy i zaangażowania wynagrodzenie,
• Świadczenia socjalne,
• Możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczeń w międzynarodowym zespole,
• Przyjazną atmosferę w miejscu pracy i wsparcie współpracowników,
• Bezpłatne kursy/szkolenia.

Dodane 05 May 2022

Anonimowy użytkownik