Strona główna Praca Zdrowie/Opieka Magister Farmacji
Magister Farmacji

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Poszukujemy Magistra Farmacji na cały etat w Lęborku!

Zakres obowiązków
• Obsługa pacjentów na najwyższym poziomie
• Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
• Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
• Zamawianie towaru
• Monitorowanie stanów w magazynie aptecznym
• Przestrzeganie standardów sieci Dr. Max

Wymagania
• Wykształcenie farmaceutyczne
• Umiejętność pracy w zespole
• Uprzejmość, komunikatywność I łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Zaangażowanie w pracę
• Otwartość, profesjonalizm
• Mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Oferujemy
• Stabilną pracę w sieci będącej liderem branży
• Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym
• Realną możliwość rozwoju i awansu zawodowego
• Prywatną opiekę lekarską – LuxMed
• Kartę Multisport Plus
• Szkolenia zawodowe i personalne
• Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
• Dodatki świąteczne oraz do urlopu
• Inicjatywy wspierające ekologię

Dodane 05 May 2022

Anonimowy użytkownik