Strona główna Praca Zdrowie/Opieka Pedagog Specjalny do Niepublicznego Przedszkola przy metrze Młociny
Pedagog Specjalny do Niepublicznego Przedszkola przy metrze Młociny

Do nowootwartej placówki Mruczankowego Integracyjnego Przedszkola Niepublicznego przy ul. Nocznickiego 29B w Warszawie (700 metrów od stacji metra Młociny) zatrudnimy Pedagoga Specjalnego.

Zakres obowiązków
• Zależy nam bardzo, aby były to osoby, które chcą dołączyć do naszego Zespołu na dłużej i pracować z grupą dzieci zdrowych oraz z wysoko funkcjonującymi dziećmi z autyzmem.

Wymagania
• Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z danymi kontaktowymi.

Oferujemy
• Umowę o pracę na pełny etat
• Wsparcie drugiego nauczyciela
• Stałą współpracę z całym Zespołem
• Szkolenia podnoszące kompetencje
• Pracę w małych grupach (max. 15 dzieci)
• Pracę w systemie zmianowym, stały grafik
• Pracę w nowoczesnym, multimedialnym otoczeniu

Dodane 05 May 2022

Anonimowy użytkownik