Strona główna Praca Inne Pracownik Biurowy
Pracownik Biurowy

Komornik Sądowy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Południe poszukuje osoby z doświadczeniem pracy w kancelarii , na stanowisko - pracownik kancelaryjny - Asystent

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą portalu.

Informujemy, że kontakt w sprawie zatrudnienia nastąpi tylko z wybranymi osobami.

Zakres obowiązków
• Obsługa interesantów;
• Praca w programie Komornik SQL;
• Weryfikacja i tworzenie pism oraz dokumentów;
• Obsługa i dekretacja poczty przychodzącej i wychodzącej;

Wymagania
• znajomość programu Komornik SQL
• Obsługa komputera oraz urządzeń biurowych;
• Bardzo dobra organizacja pracy;
• Punktualność;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista;

Oferujemy
• Stała forma zatrudnienia;
• Możliwość rozwoju zawodowego;

Dodane 05 May 2022

Anonimowy użytkownik