Strona główna Praca Produkcja Pracownik produkcji
Pracownik produkcji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji, który prowadzimy wspólnie z naszym Klientem. Firma Philip Morris Polska S.A. jest liderem branży tytoniowej ze zlokalizowaną w Krakowie nowoczesną fabryką, posiadającą na terenie zakładu m.in. przedszkole, przychodnię, duże parkingi samochodowe i rowerowe oraz dwie restauracje.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji (również bez doświadczenia)

Zakres obowiązków
• Obsługa maszyn produkcyjnych

• Czuwanie nad jakością wytwarzanych produktów

• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

• Współpraca z mechanikami w zakresie utrzymania maszyny w ruchu

Wymagania
• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy / 1-2 dni wolne)

• Umiejętność posługiwania się MS Office

• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Philip Morris Polska S.A. z pierwszą umową podpisywaną od razu na rok

• Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

• Realne możliwości rozwoju zawodowego (153 awanse pracownicze w 2021 roku)

• Dodatek za pracę w systemie zmianowym: 425 zł brutto

• Dodatek za pracę w godzinach nocnych: 4 zł brutto do każdej godziny

• Dofinansowanie do korzystania z restauracji przyzakładowej (do 190 zł brutto/miesiąc)

• Dodatkowe 13-naste wynagrodzenie

• Pracowniczy plan emerytalny: dodatkowe 4% przelewane na oddzielne konto

• Płatny program rekomendacji pracowników

• Program szkoleń wprowadzających i rozwijających
• (m.in. szkolenie UDT, budowa i eksploatacja maszyn, pneumatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, obsługa robotów współpracujących (Cobot-y), obsługa robotów przemysłowych)

• Placówka medyczna LuxMed zaraz przy fabryce – do wyłącznego korzystania przez pracowników Philip Morris. Możliwość objęcia opieką medyczną członków Twojej rodziny

• Kafeteria z benefitami do wyboru (m.in. karta Multisport).
• Nie lubisz ćwiczyć? Nie ma problemu możesz wybrać vouchery do kina lub bon do ulubionego sklepu

• Dodatkowe ubezpieczenie na życie MetLife

• Dobrze skomunikowana lokalizacja zakładu: możliwość dojazdu z każdego miejsca w Krakowie, a do tego bezpłatny parking samochodowy i rowerowy

• Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Kraków

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Aplikuj zostawiając nam swój kontakt - oddzwonimy i umówimy się na spotkanie!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie opowiemy więcej o ofercie:

Tel: +48 506 896 119

Nr ref: PP/097/MKO
Oferta dotyczy pracy stałej

Dodane 05 May 2022

Anonimowy użytkownik