Strona główna Praca Inne TECHNOLOG-OBRÓBKA SKRAWANIEM
TECHNOLOG-OBRÓBKA SKRAWANIEM

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę Valvex wśród najlepszych w branży.

Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania!

TECHNOLOG- OBRÓBKA SKRAWANIEM

Dział Technologiczny

Zakres obowiązków
• Sprawdzanie i weryfikacja projektów konstrukcyjnych pod kątem możliwości technicznego wykonania z uwzględnieniem doboru optymalnego rozwiązania technicznego.
• Wprowadzenie zmian w dokumentacji technologicznej i konstrukcji oprzyrządowania.
• Przygotowanie dokumentacji technologicznej do produkcji seryjnej
• ( technologia, narzędzia, program – maszyny CNC).
• Rejestrowanie projektów technologicznych, odnośnie których powierzony został nadzór.
• Przestrzeganie zakresu odpowiedzialności określonych w procedurach i instrukcjach.

Wymagania
• Wykształcenie średnie techniczne lub w trakcie studiów zaocznych-preferowana obróbka skrawaniem,
• Znajomość programów AutoCAD lub pokrewnych- mile widziane,
• Znajomość zasad programowania maszyn CNC,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, kreatywność.

Oferujemy
• Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
• Możliwość rozwoju zawodowego i długofalowej współpracy.
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zróżnicowany system premiowy.
• Pracowniczy program emerytalny, dodatkowe ubezpieczenie na życie, bogaty pakiet socjalny.
• Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy.

Dodane 05 May 2022

Anonimowy użytkownik